Polityka prywatności

Niniejszy dokument określa zasady dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych osobowych przez użytkowników korzystających z Usług świadczonych przez serwis www.wie-druk.pl.

  1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest firma „WIE-DRUK” Grzegorz Wierciński Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie, posiadająca numer KRS: 0000241418, NIP: 6251650371, REGON:273731108.
  2. W trosce o bezpieczeństwo danych wprowadziliśmy wewnętrzne procedury mające na celu ochronę danych przed dostępem osób nieupoważnionych. Regularnie kontrolujemy ich przestrzeganie i dostosowujemy do obowiązujących przepisów prawa, w tym ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody użytkownika oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub w celu wykonania zawartych umów.
  4. Serwis zbiera informacje o użytkownikach i ich działaniach poprzez formularze oraz wykorzystuje pliki „cookies” zgodnie z Polityką Plików Cookies.
  5. Dane przekazywane w formularzach są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytania użytkowników lub w celach określonych w danym formularzu.
  6. Dane osobowe nie będą sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
  7. Użytkownik ma prawo dostępu, modyfikacji i usuwania swoich danych osobowych w dowolnym momencie.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w związku z rozwojem technologii internetowej lub zmianami w prawie dotyczącym ochrony danych osobowych. Wszelkie zmiany będą jasno komunikowane.
  9. Serwis może zawierać odnośniki do innych stron internetowych, które nie podlegają kontroli serwisu www.wie-druk.pl. Zalecamy zapoznanie się z politykami prywatności tych stron.